Court booking

Courts are available not only to the club’s players but to the general public as well. Both members and non-members are able to book courts:

  • as a one-time reservation either by calling the reception (02/206 206 00), or through the reservation system after creating an account and buying credit (credit can be bought by cash at the club’s reception or by a bank transfer to the TK Slovan – Marketing account – IBAN SK60 0900 0000 0001 7907 0235).
  • as a whole-season reservation, more information will be provided personally, through mail (zrubakova@tkslovan.sk) or through our contact form.

Whole-season reservations

One-time reservations

Pravidlá celosezónnych rezervácií

  1. letná sezóna trvá 24 týždňov, t.j. 24 hraní, uhrádza sa 20 týždňov, 4 týždne nezahrnuté v platbe sú považované za prípadné náhrady za dážď alebo turnaje, to znamená, že za celosezónne rezervácie neodohrané v prípade dažďa a vopred plánovaných akcií nie sú poskytované náhrady.
  2. celosezónne rezervácie na zimnú sezónu sa uhrádzajú podľa počtu týždňov v predmetnej sezóne.
  3. rezervácie zrušené klubom z dôvodu konania sa turnajov a akcií nad rámec oznámených pred sezónou, budú nahradené.

Rezervačný systém na objednávanie kurtov slúži pre členov aj nečlenov, podmienky rezervácií sú uvedené priamo v rezervačnom systéme alebo vo VOP. Pre ďalšie informácie kontaktujte recepciu 02/206 206 00, alebo mailom na zrubakova@tkslovan.sk, poprípade cez kontaktný formulár na našej stránke.